Свято хліба

Кубок аграріїв з хлібопечіння 2017
gallery/лого
gallery/logo
gallery/лого

Фестиваль з хлібопечіння 2016

Третій Фестиваль з хлібопечіння відбудеться 15 вересня 2017 року в Києві на вул. Лаврській, 9, корп. 19 (Українське товариство охорони пам'яток історії та культури)

Для участі заповніть заявку на сайті або телефонуйте

067-215-69-99, Наталія

15 грудня 2016 року в Києві відбулося 150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв". На порозі нового року члени організації підбивали підсумки роботи за 2016 рік, презентували досягнення та обговорили перспективи розвитку. 
Почесним гостем і ведучим свята став відомий український шоумен - запальний Олександр Вітер. 

На сцені виступили зі звітами представники організації: Репетій Олег та Власенко Наталія. Було оголошено бюджет всіх підрозділів на 2017 рік, який, порівняно з поточним роком, виріс майже вдвічі. Гості отримали багато нової та цікавої інформації, ближче познайомилися з організацією. 
Для створення святкової атмосфери чарівний ведучий в перервах між виступами розважав гостей гуморесками. 

 

Після офіційної частини всіх присутніх було запрошено на огляд виставки хлібних виробів. В рамках ІІ Кубку аграріїв з хлібопечіння "Свято хліба" було представлено експозиції з 10 різних регіонів України. Київщина відзначилася різнобарвними пончиками, Львівщина - ароматними булочками з кокосом, а Дніпро - короваєм та солоною випічкою. Також була представлена смакота з Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Чернігівської, Житомирської, Вінницької та Сумської областей. 


"Об'єднання аграріїв" надали можливість гостям не тільки візуально оцінити випічку, а й скуштувати її під час кави-брейк. Процес дегустації отримав безліч позитивних відгуків. На завершення учасники та гості обмінялися досвідом та контактами, а для Агро ТВ поділилися враженнями про такий насичений день.